HU | EN
logo logo

Balaton Fejlesztési Tanács
Balatoni Integrációs Közhasznú Nonprofit Kft.

HU | EN

Kapcsolat

Elérhetőségeink, munkatársaink


Balaton Fejlesztési Tanács

Balatoni Integrációs Közhasznú Nonprofit Kft.

Cím: 8600 Siófok, Batthyány u. 1.
Telefonszám: 06/84 313-346
Tel./Fax: 06/84 317-002

Központi e-mail címünk: bftkht@balatonregion.hu

Keszthelyi Iroda:
Cím: 8360 Keszthely, Múzeum u. 2.
Mobil: 20/471-4780

Balatonfüredi Iroda - Társadalomtudományi Kutatócsoport
Cím: 8230 Balatonfüred, Lóczy Lajos u. 62.
Tel. 06/87 789-696 Fax: 06/87 789-474
Mobil: +36 20 311-0028
E-mail: tarsadalomkutato@balatonregion.hu


Munkatársaink:


Dr. Molnár Gábor ügyvezető igazgató: molnarg@balatonregion.hu

Fekete-Páris Judit gazdasági igazgató, ügyv. ig. h.: fejudit@balatonregion.hu

Dr. Hatvani Miklós jogtanácsos: hatvani@balatonregion.hu

Tervezői, programozási csoport:

dr. Könczölné Egerszegi Zita környezetvédelmi programigazgató 
ezita@balatonregion.hu (Mellék: 104) 

Magyarfalvi Attila projektmenedzser 
mattila@balatonregion.hu (Mellék:114) 

Kuborczik Barbara környezetvédelmi asszisztens 
barbara@balatonregion.hu (Mellék: 117) 

Hegedűs István vezető projektmenedzser 
hegedusi@balatonregion.hu (Mellék:105) 

Lenhoffer Andrea projektmenedzser (szülési szabadságon)
lenhoffera@balatonregion.hu (Mellék:113) 

Geletáné Varga Éva projektmenedzser 
varga.eva@balatonregion.hu (Mellék:113) 

Péterffy Ilona területi referens (Keszthelyi iroda) 
peterffy@balatonregion.hu Mobil: 20/471-4780

Pályázatkezelő csoport:

Dr. Horváthné Labát Márta projektmenedzser
labatmarta@balatonregion.hu (Mellék:115)

Lukács Zsófia projektmenedzser
zsofia.lukacs@balatonregion.hu (Mellék:112)


Pénzügyi, számviteli csoport:

Györkéné Biczó Judit könyvelő
biczo.judit@balatonregion.hu (Mellék:116)

Tóthné Bartos Éva könyvelő
bartoseva@balatonregion.hu (Mellék:109)


Titkárság:

Baliné Berlinger Ildikó titkár
bildiko@balatonregion.hu (Mellék: 101)

Sárdi Enikő hivatalsegéd
eniko.sardi@balatonregion.hu (Mellék: 102)

Társadalomtudományi Kutatócsoport (Balatonfüred):

Oláh Miklós kutatásvezető
olahmiklos@balatonregion.hu
Tel.: 06/87 789-352 Mobil: +36-20/478-12-23

Dombi Gábor kutató
dombigabor@balatonregion.hu

Fekete Károly kutató
karoly.fekete@balatonregion.hu

Kulics Beatrix kutatási asszisztens
kulicsbea@balatonregion.hu

Csákváriné Joó Zsuzsanna kutatási asszisztens
joozs@balatonregion.hu


Szakértők:

Dorner Lajos dorner@balatonregion.hu

Jamrik Péter kozbiztonsag@balatonregion.hu

Sebestyén István sebestyen@balatonregion.hu

Sebestyén János janos.sebestyen@balatonregion.hu